Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2020, 22:07   #521
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi z roztargnieniem zmierzchwił synowi włosy.
"To tyle ze spokojnego posiłku, a co dopiero drzemki" - pomyślał. Czapkę i kurtkę zawiesił. - "I przekupstwo? Tak od razu? "

- Kun jest zajętym człowiekiem, a ja i wasza mama mieliśmy... skomplikowane relacje z naszymi rodzinami. - -powiedział. Bardziej neutralnego określenia na swoje domowe koszary przygotowujące do igrzysk śmierci nie umiał znaleźć. A Lan Chi zwykle tłumaczyła się, że "Przytłaczali ją ograniczeniami".
- Zwialiście żeby wziąć ślub? Na złość rodzinnej wendecie? Romantycznie! -Rin wyszczerzył się. Dawno nie widział u syna takiej reakcji.
- Mamę poznałem potem jak opuściłem rodzinę. I to było... To gdzie on jest? - wolał teraz nie tłumaczyć tego Rinowi. Dzieciak ma osiem lat, a czternastoletniej Kohaku niewiele powiedział o swojej przeszłości w Ba Shin Sheng.

Za to błysk w oku Kuna nie podobał się Daichiemu. Zapowiadał, że Kun to wciąż gracz, który odsłania tylko tyle kart ile chce, ani więcej. Nie odpowiedział na uścisk brata ponad pojedyńczym klepnięciem.
- Jesteś szybciej niż się spodziewałem... Kun. - wysilił się na jak najbardziej dyplomatyczną odpowiedź. - Skąd wiedziałeś gdzie mnie szukać?

Jeśli jako odpowiedź padnie coś po za "posterunkiem" powinien się martwić.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline