Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2020, 14:15   #118
Sorat
 
Sorat's Avatar
 
Reputacja: 1 Sorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputacjęSorat ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Wrzuciłem posta na razie nie mam sił się wczytwać w docki Adaś zareagował na zaczepkę Alana a wcześniej tańczył z tą jedną NPCką co się z nim kumpluje przez zajęcia taneczne co imienia nie pamiętam.

Co do miejsca siedzenia tak jak w poście chciałbym pośrodku a za towarzyszkę albo Julie, albo Martę, ale wiem, że jakieś odgrywania są na docku więc nie chciałem się za mocno wtrącać, bo pewnie tam już postanowione, a nie mam sił zajrzeć.

Jeżeli żadna z BG nie będzie chciała to wtedy sobie "siądnie" z tą NPC XD

Na razie jestem trochę ścięty przez to, że biorę połówkę leku nowego od przyszłego tyg będę brał całą tabletkę może się pogorszyć, ale będę dawał znać w najgorszym wypadku poproszę kogoś, kogo znam z reala, żeby dał znać na forum, ale nie sądzę, żeby było aż tak źle.
Julka na najnowszy numer Vogue i zaprasza
 
Sorat jest offline