Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2020, 09:13   #129
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ombrose Zobacz post
Nie chodziło o Ciebie. Potem dostałem więcej informacji i sprawa jest tak głupia, błaha i nieszkodliwa (ktoś ma więcej synonimów? potrzebuję hiperbolizacji), że ciągnięcie jej dalej byłoby brakiem szacunku względem Was i mnie samego - dlatego kończę ten temat. Po prostu zwracajcie na to uwagę na przyszłość, bo szkoda mojego cennego czasu na zajmowanie się podobnymi sprawami zakulisowo.
Dla zainteresowanych:



Wiedziałam, gdzie szukać, bo domyśliłam się, że chodziła o dolną część pleców :> Nie można jednak winić Obcej za czepialstwo, bo w moderacji wymuszane jest wręcz, aby to słowo uznać za wulgaryzm i zwrócenie uwagi (co jest absurdalne wg mnie, a sama "powaga sytuacji" tak mega trywialna, że nie rozumiem czemu wciąż zwraca się na to tak wielką uwagę, jakby na forum grały dzieciaczki).

Co do tematu, mój post jakoś dziś bedzie (bo jutro mnie nie ma). Sorat, nie robiłam doca, bo i Arthur go nie robił, więc uznałam, że nie będzie nam potrzebny i możemy ogólnikowo napisać wszystko we własnym poście i nie tworzyć ściany tekstu zmuszając innych do jej czytania a przyznam szczerze, że sama jestem zapracowana ogólnie i nie mam pomysłów aby wyjść z inicjatywą i tak sobie oczekuję, aż ktoś to zrobi i będę po prostu mogła się podczepić :P na więcej mnie nie stać, ostatnio nie czuję się najlepiej.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 18-11-2020 o 10:40.
Nami jest offline