Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2020, 10:33   #131
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Właściwie, to mam już skopiowany link do tego swojego postu żebyście mogli kogoś po biczować i nie musieć bawić się w horror mafię szukając winnego zamieszania. Nami mnie wyprzedziła.

Cóż komentarze nie są 18+, więc użycie potocznego zwrotu mogło się wydać obelżywe. Tak dobrze się z Wami bawię, że zwyczajnie się zapomniałam. Więcej nie będę i przepraszam za zaistniałą sytuację. Proponuję temat zakończyć, bo faktycznie jest błahy i do wszystkich wszystko już dotarło.

Amen - czas na posta!
Oj, przepraszam. Mam nadzieję, że nie odebrałaś tego jako moją krytykę czy coś. Bo ja to uważam, że akurat z tym słowem jest gruba przesada i nie winię cię za nic (tym bardziej zamieszanie, którego nie ma de facto). Nie chcę żeby mój post zabrzmiał dziwnie, jakbym cię atakowała czy coś. Chciałam raczej nakreślić innym, za co się tutaj dostaje po głowie - wybacz.

Cytat:
mogli kogoś po biczować i nie musieć bawić się w horror mafię
Jako Matka Mafii mam to we krwi i samo się zrobiło


Post jest. TOTALNIE
Rzuciłam tylko komentarzem w stronę Adriana i Piotrka, nie jest to nic takiego gdzie można by pociągnąć dyskusję. Jeśli jednak ktoś z was chce dokleić jakąś reakcję na to, to możecie albo edytować swoje posty, albo podrzucić mi i ja wkleję, aby była ciągłość zdarzenia w moim poście - można też olać, ofc
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline