Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2020, 12:01   #137
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
@rudaad

Cytat:
EDIT: @Nami - ok, trochę nie zrozumieliśmy po prosu.
Cytat:
Chciała przejść między siedzeniami jak gwiazda, jednak natrafiła na końcówkę kłótni Adriana i Piotrka. Uniosła brew patrząc na nich w milczeniu. Ignorowali ją, bo nawet nie zwrócili uwagi, zajęci swoimi samczymi bitkami.
- Totalnie jak dzieci - westchnęła niemal niesłyszalnie i przewróciła oczami. Uniosła rękę na sekundę, jakby machając kumpelom z końca busa. Agata ją olała, Alan uniósł flaszkę, Julka odmachnęła, a Mateusz mrugnął oczkiem i posłał całusa. Amanda znowu przeniosła spojrzenie na Adriana i Piotrka. W końcu posadzili dupska jak cywilizowani ludzie.
Tu jest zawarte to, że końcówka kłótni i usiedli.

Cytat:
Nami mam szczerą nadzieję, że po prostu nie umiem czytać i tych pretensji naprawdę nie było Wolę grać i czytać przekomarzania graczy (na poziomie) zamiast utyskiwania o pierdoły i musieć przebijać się przez fochy urażonej godności.
Pretensje byłyby naprawdę niemądre, ale ja szczerze mówiąc nie odniosłam wrażenia, aby powstały. Moderacja robi to, co do niej należy, a wygwiazdkowanie jednego słowa nie tworzy dramy - a na pewno nie powinno
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline