Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2007, 14:59   #101
shade
 
Reputacja: 1 shade nie jest za bardzo znany
Oj... to i koloniści biorą! Niech no się tylko odpowiednie służby dowiedzą to zamkną całą serię a dających na złom. Może w starej serii tak było ale ja starej serii nie oglądałem, ta sesja jest na podstawie nowej serii.
Chodzi o to (oczywiście mówimy o sytuacji przed i tuż po ataku, bo później stosunki cylon - kolonista uległy drastycznej zmianie (vide Baltar z TNS czy Atena i Helo)) że żaden człowiek (no chyba że niezrównoważony ale takich to do floty i obrony nie biorą) za żadne skarby nie współpracował by z chromami. Tuż po zakończeniu pierwszej wojny cylońskiej rząd zakazał prowadzenia jakichkolwiek badań nad sztuczną inteligencją. Ludzkość stała się nieufna i panicznie bała się nowej technologii, krótko mówiąc SI stała się przeklęta. Inna sprawa ma się z ludzkimi cylonami, oni mogli by (i tak też uczynili) przeniknąć ludzkie szeregi, manipulować innymi bez dawania by dostać się do ważnych informacji tak jak to zrobiła Szóstka z Baltarem (udawała jego kochankę tylko po to by mieć dostęp do systemów obrony kolonii). W mordę!@#$%! Mój wygadany jęzor! Dobra za dużo gadam i bez potrzeby, resztę sami odkryjecie! Koniec tematu.
 
shade jest offline