Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2020, 11:07   #1
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up Turbojednolinijkowa sesja

Czy ktokolwiek byłby tutaj chętny do zagrania turbosesji? Co to jest i czemu wymyślam jakieś nazwy? No, dawno temu dość popularne w niektórych kręgach były sesje jednolinijkowe. Był mały konflikt z tymi co to lubią dużo pisać. Niestety w popularyzacji przegraliśmy i jednolinijkowe zostały praktycznie wyeliminowane. W każdym razie w dawnych czasach ponad 10 lat temu wymyśliłem i z sukcesem poprowadziłem turbosesje - jednolinijkowca, który trwał 2 godziny i 10 minut licząc od wstępu do epilogu. Była dość dokładnie zarysowana misja, ale otwarta misja. Gracze (3) prowadzili hibernatusów na drodze zemsty (zdaję się, że twórcy Fallout 4 przeczytali moją sesję i na tej podstawie stworzyli fabułę tej gry - żartuję, ale podobieństwa są, bo hibernacja to jak podróż w czasie).

Ktoś może znalazłby się do kolejnego eksperymentu tego typu? Będzie trzeba zarezerwować 3 godziny swojego życia (choć pewnie będzie trwała około 2 godzin tak jak ta poprzednia) i w tym czasie być non stop przy forum i wciskać F5 po napisaniu deklaracji. Przy takim tempie praktycznie nie ma opcji, żeby gracze pisali więcej niż 2 linijki, a mile widziana jest jedna linijka, a może być i tak, że deklaracja będzie jednym słowem. MG odpisuje też ekstremalnie krótko 1-3 linijki.

Taka sesja może być również trochę wycieńczająca, ale powinna być też satysfakcjonująca. No i dodatkowo: https://www.youtube.com/watch?v=jRWhxgJ0gF4 Jakbyście wyszli do kina na długi film i nie byłoby możliwości wyjścia z sali przed zakończeniem seansu. Ewentualnie możemy się umówić na jedną 15 minutową przerwę po półtorej godziny.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem