Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2007, 16:26   #16
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Kości. No cóż kilka uwaga na początek.

1 Kostkami rzuca się PO napisaniu i wklejeniu posta. Nieznalazłem jeszcze sposobu by wraz z wklejaniem pojawiły się rzuty.

2 Rzucić można JENO RAZ. Czytaj jeżeli klikniesz zapisz to nie wykonarz już żadnego rzutu w tym poście (przynajmniej wedle mej wiedzy)

Napisaliśmy posta i go wkleiliśmy. Teraz klikamy na znaczek kostek i u góry STRONY wyskoczy nam pulpit. Tam wpisujemy Wpierw ile ma być kostek i ilości ścianet (przypominam by ilości Kostek 1 a ścianek w wypadku rzutu na OP to 100) I klikamy DODAJ wykona się nam 1 rzut kostką 100 ścienną. Jeżeli teraz klikniemy ZAPISZ to koniec z rzucaniem zatem wpiszcie tyle rzutów ile myślicie że wykonujecie np. jak było u mnie
Jeden na Opanowanie Drugi na US czy trafiam drania jak mi wyjdzie Opanowanie. Teoretycznie powinienem jeszcze dąć rzut na Kostkę 6 ścienną na obr z modyfikatorem plus 1 ale zapomniałem przyznam szczerze
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline