Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2020, 15:17   #524
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko bardzo, bardzo, bardzo kochała swego brata. Naprawdę mocno. I to właśnie dlatego, słuchając go, puściły jej nerwy.

- Hideki! - krzyknęła, mląc w dłoniach gazetę, którą jej dał – Nie będzie żadnego Miasta Republiki ani żadnego sushi! Będziesz tu ze mną siedział, będziesz się uczył matematyki i fizyki i zdasz maturę! Potem zrobisz ze swoim życiem co uznasz za stosowne – i mam nadzieję, że do tej pory nabierzesz trochę oleju do głowy – ale dopóki jesteś niepełnoletni, jestem Twoją prawną opiekunką! A to znaczy, że będziesz się uczył! Zobaczysz, jeszcze mi za to kiedyś podziękujesz! – mówiła podniesionym głosem, żywo gestykulując.

Sapała, patrząc na Hidekiego. Nie pamiętała, kiedy ostatni raz się na niego wydarła. Jakaś jej część mówiła jej, że powinno być jej smutno i powinna się wstydzić, ale była w stanie przełknąć to uczucie, jeśli dzięki jej napadowi gniewu Hideki zrozumiałby parę rzeczy.

Wzięła kilka głębokich oddechów by się uspokoić i zamknęła przy tym oczy. Trochę jej pomogło.

- Przygotuj swoje książki i coś do pisania, jak zjem to Ci pomogę z nauką – ku jej satysfakcji jej głos drżał tylko trochę.
 
Kaworu jest offline