Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2020, 19:31   #788
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 50 - Zwycięstwa i odkrycia

- Oki, no to udało mi się wreszcie walnąć post :> Bardzo Was przepraszam za ten zastój. Nie wyrobiłem się w terminie no a potem jakoś nie dałem rady nadrobić odpis w tej sesji. No ale już jest :> A co do terminu to powiedzmy do pt 12.04. Czyli ok 2 tyg na napisanie posta. No chyba, że komplet postów będzie wcześniej to może i mnie by się udało wcześniej zabrać za posta


Stan Zdrowia:

Mervin M. Wilgraines - 7/10; ranny; przeciążenie -1; marker
David Greer - 13/12; zdrowy;
Sigrun Krieghafen - 10/10; zdrowa;
Koichi Takesumi - 11/12; draśnięty;
Marian Zapała - 3/10; ciężki (-2); marker; (1 autosukces)
Joe Xero - 8/12; ranny - MIA
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)
Michael Craven - KIA (Tura 16)



@Pustkowia



- No to rozegrała się walka ze stworkami. Marian miał niesamowity fart przy strzelaniu na początku tury. I udało mu się rozstrzelać pierwszego stworka zanim ten do niego dopadł. Więc właściwie większoć walki to było zwarcie 1:1. Każdy miał swojego przeciwnika.

- Marian raz oberwał od czworonoga a Mervin oberwał dwie rany. Dlatego im obu spadł poziom Zdrowia. Marianowi 5/10 > 3/10 a Mervinowi 11/10 > 7/10. No ale udało im się pokonać przeciwników.

- Rany można zabandażować. Na to schodzi 1 bandaż na każdy punkt utraconego Zdrowia. Czyli dla Mariana potrzeba 2 bandaży a dla Mervina 3 (normalnie 4 ale ten 11-ty pkt to był bonus). Jak je zabandażujecie wówczas każdemu wyleczy się po 1 pkt Zdrowia. Czyli Marian będzie miał 4/10 a Mervin 8/10.




@Instytut



@Sigrun


- Właściwie póki Sigrun ma części zamienne (zapasowe kamery/czujniki) i narzędzia ze schronu no to dla niej raczej formalność z taką wymianą starego na nowe. Więc udało jej się zamontować pierwszy zestaw na parterze klatki schodowej.

- Ale gdy skończyła swoją robotę zorientowała się, że ma trójkę obserwatorów. Te małe stworki widziane wcześniej tu i tam stoją i obserwują węszą czy jeszcze coś w ten deseń. Najbliższy jest ze dwa kroki od brzegu stołu, kolejny jeszcze ze krok czy dwa dalej w progu i trzeci prawie na górnym półpiętrze.



@Panowie


- Udało się zdrowo i cało wrócić do schronu. Ale w nim nie było koleżanki za to zostawiła kartkę z poprzedniego posta Sigrun.

- Co do ciał żołnierzy, broni no to wygląda, że zginęli w walce. Rany żołnierza przy ścianie są wielkości ramienia czy naweg golenia. Coś go przebiło na wylot pomimo pancerza. Drugi ma oderwane ramię i wyrwaną krtań.

- Z nożem jaki znalazł Koichi no właściwie nic ciekawego się nie dzieje no ale...



---


- I chyba tyle z mojej strony. Jak coś ktoś miałby jakieś pytania, deklarki czy co innego to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline