Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2020, 13:21   #383
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 100 - 2037.V.21; cz; popołudnie

- Oki, mój post jest :> Termin do pt. 11.27. No to mniej więcej cały prawie tydzień roboczy na zmajstrowanie posta. No i 100 tura swoją drogą Gratulacje, że wytrwałeś tak długo w tej sesji!


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie


- To w tej turze minęło ok 1,5 doby. Czyli zbliża się ostatni wieczór przed piątkową akcją. Jest okazja by wyklarować plan na ten piątek kto i co ma robić.

- Co do tej tury to akcja na patrol ADVENT-u udała się. Zaskoczenie + przewaga liczebna zrobiły swoje. Udało się zliwkidować całą trójkę w 4/10+2 tur. A więc pozyskać datapad i komunikatory.

- Większość czwartku zeszła skanerom na przygotowania i włam do tej siedziby ADVENT-u by sprokurować ten rozkaz. Test normalnie byłby z mod -5 no ale z tym zdobytym datapadem to był na -3. Kulałem za Lawa, wyszedł z kulania mały sukces czyli udało się w bazę wgrać rozkazy o przejeciu skazańców przez policję i sw.

- Test udał się też Laurze. Normalnie byłby to test z mod -4 ale dzięki znajomości z Nurią zrobił się na -3. Laura też wykulała ma.suk więc udało jej się osiągnąć legalnymi metodami, że skazańców jutro ma odebrać policja i sw.



- Na razie na akcje jest gotowe:

- policyjne i mundury sw - detale pod daną role są do zrobienia prawie na poczekaniu

- radiowóz x2 + więzienna furgonetka - gotowy do użycia

- całkiem dobre rozpoznanie publicznej części sądu, okolic, trasy do/z sądu

- przygotowana wysunięta baza - jakieś magazyny w cnetrum gdzie ma nastąpić zamiana radiowozów na zwykłe samochody

- zwykłe pojazdy - te co mają czekać w wysuniętej bazie

- 8 gotowych legend - jako policja/straż więzienna

- rozkaz z centrali - czyli fałszywy rozkazu w sieci który potwierdzi, że "policja" ma przejąć skazańców zamiast ADVENT

- wyrok sądowy - czyli prawne i legalne przejęcie skazańców przez policję i sw



---

- Co do tych 8 legend to bym Cię prosił byś rozpisał poniższy schemat kto ma być jutro w tej karawanie. Ponizej jest 8 miejsc czyli tyle co macie mundurowych legend. Do tego James i Nancy mogą się przebrać za swoje. I do tego jest 6 gotowców z wcześniejszych akcji.


Obsada karawany

Furgonetka Straży Więziennej:

1 - kierowca
2 - pasażer; szoferka
3 - strażnik; paka
4 - strażnik; paka

Radiowóz 1:

1 - kierowca
2 - pasażer

Radiowóz 2:

1 - kierowca
2 - pasażer



FOB

- ???


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś pomieszałem czy zapomniałem to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline