Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2020, 20:56   #20
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Fantastyczny post Merill, dalej wielbię twój styl.

Przy okazji tego odpisu w komentarzach chciałabym Wam drodzy Gracze zakomunikować z wielką, ogromną i niepohamowaną przyjemnością, że Traveller przyjął moją propozycję i od dziś jest drugim fabularnym Mistrzem Gry w tej sesji. Powitajcie go ciepło, bo Mads jest całkowicie jego pomysłem i tworem, który nie zniknie jak sen nocy minionej. Trav, jako mój przyjaciel i współtwórca fabuły będzie mnie wpierał w każdym zamiarze, który pierwotnie umieściłam w scenariuszu dla zachwiania podstawami egzystencji Waszych postaci!

Wielkie brawa i ukłony dla kolejnej dobrej duszy w naszych szeregach!
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline