Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2020, 21:10   #1325
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie żebym chciał dyskutować z rzutnią czy coś zmieniać, ale taka myśl mi przyszła do głowy. Woods prowadził, Noemie zamykała pochód, Birgit była w środku, co w sumie zaznaczyliśmy w swoich postach. Czy Niemka nie powinna mieć jakiegoś bonusu do rzutu z tej okazji? Albo jeśli już się zgubiła to czy Noemie nie powinna zgubić się razem z nią (w sensie, że prędzej szła by tropem Birgit niż Woodsa, z którym raczej w ogóle nie miała kontaktu po rozdzieleniu)? Tak sobie po prostu myślę, że ten ustalony układ marszu powinien mieć jakieś znaczenie.
- Rzut to rzut. Rzut był na ogólne gubienie się w terenie i napatoczenie się na Niemców. Z 3 postaci 2 wykulały praktycznie identyczny efekt. A trzecia postać wyraźnie odstawała wynikiem od tych dwóch na swoją niekorzyść więc nie poszło jej tak dobrze jak dwóm pozostałym. To tak od strony mechy i kulania.

- Fabularnie cała trójka nie szła za rączkę cały czas. Często trzeba było się rozdzielać i przebiec gdzieś czy przeczołgać i czekać na resztę. Więc jak z początku szedł George i słyszał czy widział kogoś za sobą co powinna być Birgit no a po spotkaniu okazało się, że to Noemie. Z Noemie podobnie, słyszała/widziała kogoś przed sobą sądząc, że to Birgit a na miejscu okazało się, że to George. No a Birgit wydawało się, że idzie jak trzeba a za którymś razem okazało się, że ani George na nią nie czeka ani Noemie nie dogania. Tak to myślę jakoś taki rzut można ziterpretować fabularnie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online