Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2020, 09:48   #173
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Niestety Adi ma sporo racji.

Wybacz mi szczerość ale mam wrażenie, że swoje złe samopoczucie, rozchwiane nastroje i frustracje przełożyłeś na sesję i niestety nie wyszło to na dobre.
Wystarczyło powiedzieć lub zaproponować zmianę czy przerwę na poszukiwanie natchnienia czy coś. Nie mówię, że jesteśmy czy czujemy się niepokonani czy nieśmiertelni, jednak po tym jak odszedł Marrrt myślałem, że jakoś pociągniemy sobie tą sesję dalej razem tym bardziej, że zarówno nam jak i Tobie zależało na prowadzeniu tej sesji dalej. Jednak zamiast dbać o pozostałych wiernych i zaangażowanych graczy za przeproszeniem wsadzasz nas na taką minę??? Rozumiem, że można oberwać prędzej czy później, być rannym czy coś jednak takie coś?
Przepraszam, że być może nie wpisuję się w twoją wizję tej sesji i nie widzę szerszego planu Mistrza Gry, ale jeżeli Adi rezygnuje to ja również.

Szkoda bo świetnie się grało i świetnie się to dalej zapowiadało. Przykro mi ty w temacie poświęconego czasu i zaangażowania włożonego w tą sesję, w kreację mojej postaci i tego co osiągnęliśmy w tej sesji. Jest mi naprawdę smutno dzisiaj.

Jeżeli chciałeś na robić test Kobayashi Maru to wypadało nas chociaż uprzedzić...
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline