Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2020, 11:43   #363
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 8 zdaje się.

Uciekliście. Przynajmniej na razie. Komplikacje nastąpią gdy:
  • Z jakiegoś powodu nie uda Wam się uruchomić łódki. (Technology+Inteligence)
  • Prowadzący łódkę nie da rady Was bezpiecznie przewieźć.

Drobną podpowiedź komu najlepiej może iść Wits+Drive w kierowaniu łódką zamieściłem w poście.

Termin opisu to 1 grudnia. Choć zakładam, że będzie szybciej, bo w tej kolejce nie ma wiele pisania. W kolejnej będzie więcej. Myślę, że przed świętami skończymy pierwszy rozdział i rozdamy PDki.

A co do tego powyżej... nie, policjanci Was nie widzieli. Widziała Was parka która najwyraźniej organizowała sobie schadzkę w tym dziwnym miejscu. Gliny są po pierwsze dość daleko, po drugie dookoła nich jest pełno migających kogutów itp.

Maskaradę tak czy siak złamaliście i to na kilku poziomach :P
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 25-11-2020 o 11:45.
Mi Raaz jest offline