Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2020, 20:06   #38
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Wręcz przeciwnie, nawet mi się podoba, że jej przygaduje Ja ogólnie nie tworzę postaci podobnych do mnie, więc nigdy się nie utożsamiam z nimi. W zupełnie inny sposób czerpię satysfakcję z rpg. I po prostu lubię grać kimś, kim nie jestem (bo wiem, kim jestem i dobrze się ze sobą czuję, osobiście nie widzę gdzie w tym fun). Poza tym lubię bardzo psychologię, więc mam skłonność do tworzenia dziwnych, zaburzonych albo mocno straumatyzowanych postaci. Czasami też są karykaturami pewnych osób albo postaw, które widzę w życiu. A konflikty między postaciami lubię, dopóki nie przenoszą się poza świat gry. Jeśli ci to nie przeszkadza, to jedyny problem leży w tym, byśmy nie zdominowali sesji swoimi przytykami
 
Alex Tyler jest offline