Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2020, 09:05   #223
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Jeżeli są jakieś pytania to proszę zadawać
Czy w którymkolwiek momencie dało się coś zrobić, żebyś był zdrowy albo przynajmniej zdrowszy niż teraz? W sensie taka teoretyczna sytuacja: ktoś ma pełną wiedzę na temat twojej dokumentacji medycznej - czy gdyby w przyszłym roku miało urodzić się dziecko z tymi samymi schorzeniami co ty to ta wiedza pomogłaby? Czy to powtórzyłoby się?
To tylko mój komentarz.
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
To wszystko było na podłożu zaburzeń biologicznych i neurologicznych a dostałem taki silny lek antydepresyjny ze starej generacji, że zupełnie mi wypalił serotoninę i wprowadził mnie w stan agresywnej manii a następnie autoagresji z wypalenia jak miałem zjazd. Moja obecna psychiatra aż się złapała za głowę jak zobaczyła co mi wtedy przepisali i powiedziała, że to był kiepskie rzeczy ze starej generacji w 2005 tak jak mówię mam gdzieś w dokumentach wypisu ze szpitala potem sprawdzę...
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz spotykam się z tym. "Podali mi lek starej generacji". Jak to słyszę to nawet nie łapię się za głowę, bo wiem jak jest.
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Trafiłem na odział młodzieżowy szpitala Sobieskiego jako 15 i wyszedłem ze stamtąd w o wiele gorszym stanie
Tak. Wiem jak jest.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Teraz mam lepsze leki, które stosuje razem z wieloletnią terapią indywidualną i grupową i jestem na drodze ku polepszeniu mojego stanu
To dobrze.
 
Anonim jest offline