Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2020, 12:36   #179
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Post

Cytat:
Napisał 131313 Zobacz post
Poszedł post. Emperor protects.
Super, cieszy mnie to, że wszyscy odpisali.

Mój przedostatni wpis na sesji już jest dostępny. Proszę Was wszystkich, drodzy gracze, o odpis w terminie do wtorku, 1 grudnia, godzina 10:00. Chcę do południa odpisać... i zakończyć sesję.

Wszystkie postacie na koniec sesji otrzymują kolejne 500 punktów doświadczenia oraz uzupełnienie ekwipunku o następujące fanty (jeżeli już je macie, to pomijacie - wrzucajcie tylko to, czego jeszcze nie macie):

- Foto-soczewki (Photo-Contacts; nie dla astropatki)
- Plecak / Torba na ramię
- Chrono
- Różny ubiór (kiepska, zwykła i dobra jakość)
- Ukryta kabura (do broni pistoletowej) / Ukryta pochwa (do noża/małej broni białej)
- Zatyczki filtrujące (Filtration Plugs)
- Kombinezon surwiwalowy
- Żelazne racje żywnościowe + woda (tydzień)
- Zestaw wspinaczkowy (Clip/Drop Harness) & Pistolet z liną z hakiem (Grapnel)
- Infoczytnik (Dataslate)
- 1x Opatrunek polowy (Field Suture)
- Magnokulary
- Kajdanki (1 para)
- Mikro-komunikator (Micro-bead)
- Rejestrator obrazów (Pict Recorder; naramienny)
- Wyciszacz (Stummer)

Po oponentach z Combat Encountera pozostało niewiele, ale część tych fantów może zainteresować Wasze postacie. Jak nie, to lecą na sprzedaż/do niszczarki (w przypadku xenotechu).

Lista łupów:
- Dark Eldar Splinter Pistol [Jayden bierze]
- Eldar Shuriken Pistol
- Eldar Mono-Sword (traktowany jak Good Craftsmanship, czyli +5 do WS)
- Dwa Mono-Knives [jeden zgarnięty przez Higashi, drugi przez Scipio]
- Officer's Cutlass, Best Craftsmanship (czyli +10 do WS i +1 dmg; 1d10+1+SB Rending dmg, Pen 0, Shocking)
- Belasco Dueling Laspistol (45m, S/-/-, 1d10+5 Energy dmg, Pen 4, Clip 1, Reload Full, Accurate)
- Needle Pistol (30m; S/–/–; 1d10 R; Pen 0; Clip 6; Reload Full; Accurate, Toxic)
+ stosowna amunicja standardowa dla danej broni (Clip x2)

Do tego full regen Wounds i Fate Points (ale u Higashi i Scipio poziom Fate Threshold jest permanentnie obniżony o 1 - i tym samym max current Fate Points - z powodu spalenia w walce).

Zaktualizowane i rozwinięte KP wysyłajcie mi na maila. Będzie do archiwów i, być może, do przyszłych gier.

Notki w Waszych notesach zostaną wystawione we wtorek po ujrzeniu Waszych wpisów / zakończeniu sesji.

Mając kwestie mechaniczne i organizacyjne z głowy, zawczasu się zapytam Was... i jak sesja, warsztaty, Dark Heresy 2ed?
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 02-12-2020 o 19:28. Powód: Aktualizacja listy łupów.
Micas jest offline