Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2020, 18:43   #489
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Oczywiście zachęcam do samorozwoju ortograficznego i interpunkcyjnego i sam z chęcią dokształcę się w tej materii, ale też nie zapominajmy że liczy się fun

Mi sprawia frajdę oglądanie swoich postów i lubię grzebać w justowaniach, obrazkach itp. ale mam tez świadomość, że nie każdego, a pewnie większość osób nie bawi formatowanie tekstu. Dlatego nigdy nie będę wymuszał na graczach żadnych zasad dot. tego jak piszą swoje posty, dopóki nie jezt to rarzące do bulu [ ]

Zachęcam, zwłaszcza w materii poprawności tekstu (choć nie zauważyłem by były z tym większe problemy), a jak ktoś lubi, to i estetycznie.

To tak, słowem komentarza do prośby Vanta, żeby nikt mi się nie przeraził, że teraz trzeba zapisywać się na jakieś kursy by dalej grać. Można sie postarać i zawsze milej się czyta post, jak jest pojustowany itp, ale nie trzeba i ja mam z tym luz.
 
Rewik jest offline