Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2020, 19:12   #180
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Wpis poszedł

Co do sesji, to chyba już pisałam swoje uwagi Zatem nie będę się rozdrabniać. Jak dla mnie to udane warsztaty, założony cel został wykonany. Bez przeciągania, konkretnie i sumiennie. Podoba mi się zaangażowanie MG oraz wyrozumiałe i otwarte podejście do graczy. Sama przygoda całkiem fajna, jak na warsztatową. Niektórzy piszą dużo gorsze nie na warsztaty Dark Heresy 2 podoba mi się przez swobodę kreacji i power level bliższy lore'owemu, ale ogółem cierpi przez skomplikowaną mechanikę i elementy pseudorealizmu. Ja realizm wolę mieć nie bezpośrednio w zasadach, a w narracji. Same zasady zaś zasady gameplayowo proste, czytelne i lekkie. Zapewniające płynność rozgrywki.
 
Alex Tyler jest offline