Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2020, 22:09   #1410
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nie mam teraz sił szukać cytatu w poprzednich odcinkach. Znając ciebie to równie dobrze może się okazać, że Pantera jest testem wojskowym tak jak domyślnie sierżant i jest równie wrogi Uniwerkowi co my :P.

Duncan prawdopodobnie zabił właśnie Tae albo sam siebie poważnie okaleczył ale nie mam lepszego pomysłu.

Czy ten Profesorek szalony niemiecki to ten sam którego mój speedster miał uratować w sesji Grand Theft Vilan z Poltka czy po prostu lubisz kliszę niemieckich naukowców eksperymentujących na ludziach ?

Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post
Wyobrażacie sobie jakby to było, gdyby miał taki motyw przewodni? Wpada do pomieszczenia, najlepiej przez jakąś ścianę, albo rozpryskującą się w drobny mak szybę. Przestępcy z przerażeniem się na niego patrzą, on rusza powolnym, epickim krokiem w ich stronę, a w tle leci Baccara
Duncan to zrobi kiedyś i pewnie skończy ze złamanym nosem i wybitymi zębami
 
Brilchan jest offline