Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2020, 10:54   #1333
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 79 - 1940.V.28; wt; późna noc; okolice Abbeville

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę do pt. 12.04. No to jest roboczy tydzień na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 6/10; -1; s.poważny; (2 autosuk)

st.ag George Woods 4/10; -2; s.ciężki; (1 autosuk)

mł.ag Birgit Schrötter 4/10; -2; s.ciężki; (1 autosuk)



@Wszyscy



- No to minęło w tej turze ok 20-40 min. Na ziemi jest jeszcze ciemno jak w nocy ale widać już wyraźnie, że świt się zbliża. Jest jeszcze ostatnie 30-45 min co będzie ciemno jak w nocy po czym na ziemi zacznie się robić szarówka poranka co potrwa z kolejną 1 h nim zrobi się jasno jak w dzień.

- Ogólnie to noc się kończy a w dzień będzie z daleka widać stojące sylwetki na otwartym terenie. A większość okolicy to otwarty teren. Jedynie wioski i zagajniki dają jakąś osłonę więc to taka mozajka z przewagą otwartego terenu.


@Noemie

- Noemie dotarła do jakiejś wioski. W tej wiosce odkryła niemieckie stanowiska działka p.panc i ckm. Co wskazuje, że linia frontu może być już blisko.


@George

- George wrócił do pi x oko miejsca gdzie przeprawiał się przez jeszcze wówczas pustą drogę. Obecnie blisko tego miejsca dwóch niemieckich żołnierzy kopie foxhole. Więc raczej blokują tą najkrótszą drogę. Bardzo możliwe, że mogli zablokować drogę Birgit jeśli nie zdążyła przeskoczyć drogi zanim przyszli.


@Birgit

- Birgit udało się obejść stanowisko ckm i przeskoczyć drogę na pd ale trochę czasu jej zajęło te obejście no i wyszła też w innym miejscu niż mniej więcej do tej pory szła. Po drugiej stronie nie zastała nikogo z pozostałej dwójki.


@George i Birgit

- Chociaż postacie o tym nie wiedzą to są w podobnej okolicy. Czyli z jednej strony (od północy) jest zagajnik i wioska pod jaką podeszła Birgit a z drugiej (od południa) jest chyba jakiś zagajnik.


@Wszyscy

- W mojej następnej turze już pewnie będzie widniej. Może szarówka, może dzień. Nie wiem jeszcze, zobaczę co będzie się dziać w Waszej turze. Ale ogólnie chciałbym wiedzieć co kto zamierza z tymi ostatnimi kwadransami nocnej ciemności.


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak ktoś ma jakieś pytania no to piszcie śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline