Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2020, 22:36   #2377
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Na bok drogi, ale tak by nie zniszczyć kół. Jeśli w tym miejscu się nie da to kawałek dalej. Ważna jest przepustowość. Jeśli na szczycie jest więcej miejsca lub gdzieś po drodze to tam kilka.
Wiesz o co chodzi... Tak jak samochody się parkuje przed wejściem do Parków Narodowych w górach ale koła całe ważne też.
Takie miejsce jest dopiero ZA Przełęczą. Jak chcesz mieć w pobliżu to albo przepustowość albo ryzyko... Chociaż niech będzie, kilka tu, kilka tam... tylko nie upilnujesz wtedy wszystkich, a raczej jest spora szansa, że pilnujący rozgrabią co się da.


Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Jeśli się znajdzie zbroja dla Gustawa bez ornamentów to już jest w kufrze u mnie Najlepszej jakości miecz mile widziany.
Jeśli jakaś rzecz o szczególnym znaczeniu dla kogoś (chodzi mi o np zbroja, miecz kogoś znanego czy portret itd i najlepiej jeśli znam i mogę sam oddać takiej osobie by zyskać w jego oczach to też na bok. Ciekawią mnie rzeczy pokonanych w boju obrońców Wissenlandu jak tego co się z Gustawem kłucił a później bronił gdzieś na północy i poległ. Jakiś syn. Teraz nie pamiętam bo przelotem piszę i nie mam czasu szukać. Takie rzeczy jak sygnet rodowy czy coś innego co mogę wiedzieć, że przekazuje się z ojca na syna itd.
Przyjąłem. Takie rzeczy są wywożone więc coś się znajdzie, choć na wozach to prędzej zbroje niż sygnety
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline