Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2020, 19:03   #533
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Nie, nie - zaczęła Aiko - W pracy wszyscy są dla mnie mili, a Enkh jest naprawdę fajną osobą... tak myślę, nie znam jej długo, ale wydaje się być sympatyczna - wyjaśniła szybko. Bardzo nie chciała, by Marko miał jaki zły ogląd sytuacji.

- To Hideki... - wyznała nieco zawstydzona - Właśnie otrzymałam jego świadectwo ze szkoły. Jest zagrożony z fizyki i matematyki. Kiedy chciałam się z nim pouczyć i wytłumaczyć mu to, czego nie rozumie, stwierdził, że, cytuję "w Mieście Republiki nikt nie patrzy na wiek imigrantów w wieku szkolnym, będę tam sprzedawał sushi" - z jej gardła wyszło coś między parsknięciem a szlochem.

- Eh, nie wiem gdzie popełniłam błąd. Chcę tylko, żeby Hideki choć maturę zdał, żeby miał łatwiej w życiu niż ja miałam i by coś wiedział o świecie. Wykształcenie jest tak stasznie ważne... a Hidekiemu to nie po drodze. A najgorsze jest to, że jest inteligentny i gdyby chciał, to mógłby naprawdę mieć dobre oceny. - wyspowiadała się ze swoich problemów.

- Mam wrażenie, że jestem w choć części temu winna. Ale naprawdę nie wiem co zrobiłam nie tak. Boże, ale wstyd. Boję się, że poniosłam porażkę jako starsza siostra. Co my mama z tatą powiedzieli, jakby się dowiedzieli? - westchnęła, rozżalona nad swym losem.
 
Kaworu jest offline