Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2020, 22:40   #191
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Thumbs up

131313 - nie za dużo mogę powiedzieć bo... nie za dużo się za tymi kulisami działo. Parę razy, pamiętam, rzucałem na Subtelność kiedy kręciliście się po Witrażykach, w trakcie Rekwizycji i działań wokół Loeba Dareka. Za każdym razem test był zdany. Co do "Scythii Fernicus" - głupia nie była; wprawdzie rzeczywiście opowiadana przez Wasze postacie bajeczka mogła być prawdziwa, to coś ją tknęło i podejrzewała, że drużyna to Akolici innego Inkwizytora. Chciała to sprawdzić podczas spotkania w Sypkich, łapiąc BG w sidła, wiążąc w baleron i poczyniając na nich "Akcje" (czyli stopnie przesłuchań inkwizycyjnych, jak już zalinkowałem na sesji). Ostatecznie postacie dałyby pary z gęby i sprawa zostałaby rozwiązana (podobnie jak więzy postaci).

Wszyscy

Zasadniczo zgadzam się z wszystkimi Waszymi peanami, plusami, minusami, bolączkami i spostrzeżeniami. Sesja nam wyszła. Dark Heresy 2ed natomiast jest mieszane i "kontrowersyjne". Z pewnością jednak można z niego powyciągać to, co się chce, zamiast kombinować za dużo z houserule'ami.

Raz jeszcze dziękuję Wam za udział. Notki już wystawione/zaktualizowane.

A tymczasem: do następnego spisania!
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.

Ostatnio edytowane przez Micas : 03-12-2020 o 23:15. Powód: Poprawka.
Micas jest offline