Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2020, 14:17   #535
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Aiko miała niejasne wrażenie, że słyszała jak z pokoju Hidekiego dobiega ciche „donosicielka”.
Marko namyślił się i odpowiedział.
- Hideki jest niewiele młodszy od ciebie, ludzie w twoim wieku nie powinni być rodzicami, ale czasami muszą. Do tego ciężko pracujesz. Twój brat po prostu chce pokazać, że już jest samodzielny. Wiesz, ja wychowałem się w domu dziecka i tam albo ktoś był dorosły w wieku Hidekiego, albo nie radził sobie potem zupełnie. Hideki też musiał szybciej dorosnąć. – nalał Kawy.
Daichi
Gdy poszli na zaplecze, Kun wyjął prawie pustą już paczkę „Domowego Ogniska” lokalnej marki papierosów, raczej nie do kupienia w Ba-sing-Se. Zapytał Kaburagiego i potem niezależnie od jego odpowiedzi pokazał mu zdjęcie z trójką dzieci. Dwie dziewczynki i chłopak.

- Bai, Mai i China. Gdy Bai był mały, Kuvira doszła do władzy i musiałem się ukrywać w górach. Oddaliśmy Baia pewnej kobiecie, aby się nim opiekowała. Gdy wszystko minęło, tamta kobieta zniknęła i dwa lata trwało, zanim nie odzyskaliśmy chłopaka. Moja żona Mina nigdy sobie tego nie wybaczyła, ja zresztą też i zawsze staraliśmy się mu to wynagrodzić. Najpierw załatwiłem mu pracę w ministerstwie, ale gubił w pociągu teczkę z tajnymi dokumentami. Potem pracował na poczcie, ale cudem uniknął więzienia po tym, jak sprzedawał staruszkom pokrzywy jako „Cudowny lek na długowieczność Topf Beifong”. Potem poszedł do marynarki, ale musiał zdezerterować po tym, jak okazało się, że sprzedawał na lewo paliwo. Myślisz, że zawiedliśmy?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline