Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2020, 05:31   #788
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 21 - Dzień 14 20:30

- No to moja tura jest :> Termin na wrzucenie posta do pt. 12.11. Czyli jest roboczy tydzień na zmajstrowanie posta. :>


Stan zdrowia:

Tony 12/12; s.zdrowy (0)
Vicente 12/12; s.zdrowy (0)
Zeeva 7/10; s.ranny (0)
Seth 10/10; s.zdrowy (0)
Jericho 10/10; s.zdrowy (0)
Alice 7/10; s.ranny (0)
Agnes 10/10; s.zdrowy (0)
Ryan 12/12; s.zdrowy (0)
Dragos 10/10; s.zdrowy (0)



Dzień 14 13:30 T 20 początek tury; generator, HQ, ogród

Dzień 14 14:30 T 20/21 odlot BH z “Archimedesa”

Dzień 14 15:30 T 20/21 przylot BH na “Archimedesa”

Dzień 14 19:00 T 21 mija 24 h od pobrania próbek z kapsuły + pożywka

Dzień 14 20:30 T 21 pocz. tury, mesa, wynik badań algorytmu Vicente




@Wszyscy



- Oki, to mój post jest. W tej turze minęło ok 6-7 h. Tak mniej więcej druga połowa dnia od obiadu do kolacji. Przynajmniej godzinowo.

- W tymczasie najpierw dziewczyny a potem chłopaki wrócili do dropshipa. Tam Chris opatrzyła Zeevę i Alice.

- Co do zranien to HP obrywa się podczas walki. Jeśli podczas walki jest okazja skorzystać ze stimpaków, medpaków i apteczek to naprawdę nie jest łatwo zginąć. Regenerują bowiem odpowiednio 1, 2 i 4 HP. A jak pomocy udziela ktoś ze skillem medycznym (Seth, Chris) wówczas x2. Ale jeśli obrażenia wchodzą zbyt szybko lub z innych powodów nie ma okazji użyć tej medycznej chemii to jednak można zginąć.

- Jednak po zranieniu te HP wracają w tempie +1 na dobę. Zwyle co rano. To takie naturalne tempo zdrowienia ludzkiego ciała. Ale z pomocą tej chemii można "zalepić" te brakujące HP. Fabularnie to stymulanty skutecznie oszukują ciało i umysł, że wszystko jest w porządku, zalepiają rany, tłumią ból itd. Więc się pacjent czuje jakby w ogóle nie był ranny.

- Co do ilości lotów na "Aurorze" to zrobiłem mnożnik x2. Tak średnio zakładając, że jeden lot trwał ok 2 lat. Wpisałem Wam to we wspólną KP w excel ale na wszelki wypadek tutaj jeszcze wkleję

2523 - wylot Aurory z Pegasusa
2517 - mustruje się Dragos
2515 - mustruje się Ryan, Agnes i Alice
2513 - mustruje się Jericho
2511 - mustruje się Chris
2507 - mustruje się Seth
2503 - mustruje się Zeeva
2497 - mustruje się Vicente i Tony

- Tylko to są takie lata kalendarzowe. Z tego przeciętnego 24-mcznego lotu załoga spędza jakieś 23 m-ce w kriośnie więc aktywnego życia (wiek biologiczny) upływa ok 1 m-c. Do tego ok 1-3 m-ca przepustki pomiędzy lotami.

- Co do ambulatorium to Seth postawił dziewczyny na nogi. Więc właściwie są już w pełni na nogach i nie mają żadnych dolegliwości. Dalej mają obrażenia ale dzięki stymulantom ich nie odczuwają. Właściwie mają swobodę manewru co do dalszych działań. Wedle zalecenia Seth rano mają się stawić na badania i zmianę opatrunków.

- Co do filmiku jaki zdobył Ryan na syntku to okazało się, że to nagranie z oczy cyborga. Więc widziane jego oczami. Fragmen filmiku jest w poście. Wygląda na to, że major Brian Johsnon siedział wówczas tam gdzie go znalazł Ryan. Dało się rozpoznać też 2 z 3 załogantów znalezionych w kapsule ratunkowej (Tobias Lampke i Shanna Allman). Filmik właściwie może obejrzeć każdy kto osobiście albo zdalnie był w mesie. Czy teraz czy potem.

- Vicente przez te parę godzin był mocno zajęty. Co zdążył zrobić:

- algorytm zakłóceń - jest podane kilka miejsc: ogród, korytarz przed kajutą Agnes, jeden z korytarzy między 4 i 6 ładownią, okolice śluzy 15, okolice mostka

- flash ze skrzyni - rozkodować i przejrzeć z 3 na 1-ym są materiały kompromitujące jednego z polityków na Deneb IV a na 2-gim lista adresów/kontaktów w całym systemie Deneb.


- Nie zdążył natomiast porządnie zbadać łba droida jaki przyniosła mu Zeeva. Ot taka diagnoza na pierwszy i drugi rzut oka.


- Generalnie to chciałbym w tej turze wiedzieć jakie kto ma plany na następny dzień. Zwłaszcza jeśli chce ktoś eksplorować "Archimedesa". To co, jak, z kim, gdzie, czym itd. A jak ktoś ma inne plany na frachtowcu to też bym chciał wiedzieć.


---


- Ok, tyle ode mnie. Już trochę pisze jedną powieką więc jak o czymś zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 05-12-2020 o 05:34.
Pipboy79 jest offline