Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2020, 13:52   #536
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko upiła łyk kawy. Była całkiem dobra i w połączeniu z miłym towarzystwem pozwoliła się jej trochę uspokoić.

- Nie myślałam o tym w ten sposób – przyznała – Widzisz, ja chyba do końca życia będę myślała o Hidekim jak o młodszym braciszku, nawet, jeśli będzie już serio dorosły. Ale… czy nie mógłby pokazać swojej dorosłości, odpowiednio podchodząc do obowiązku szkolnego? – zapytała.

- Choć… myślisz, że się za bardzo przejmuję? – spojrzała Markowi głęboko w oczy - Może jeden rok to nie jest tak dużo? Najwyżej powtórzy klasę, czasem to się zdarza. Teraz kiedy jestem policjantką, a nie rybaczką, mogłabym mu opłacić korepetycje. Tylko… hm... – zamilkła na moment - Co, jeśli za rok będzie to samo? Jak mówię, Hideki jest mądry i mógłby z łatwością mieć dobre oceny. Ale on nie chce.

Zapadła kolejna chwila ciszy.

- Jak myślisz, co powinnam zrobić? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i czuję się zagubiona. – wyznała z pewnym ociąganiem.
 
Kaworu jest offline