Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2020, 14:17   #537
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- WOW, świetnie wyuczyłaś swoich puchatych przyjaciół! Zawsze chciałem mieć latającego lamura albo podniebnego bizona jako przyjaciela, ale Meelo rezerwował prawo posiadania zwierzęcych kolegów dla siebie i swoich ulubieńców zawsze jak próbowałem, w sekrecie jakieś kochane maleństwo oswoić dostawałem wciry i kolejną karę sprzątania guano - Smutno wzruszył ramionami.

- Myślałem, że będziesz chciała zachować przebranie, żebym mógł ci udowodnić, że ludzie kochają cię za twój talent muzyczny, ale skoro wielka Mistrzyni Ikki chcę się pokazać publicznie z takim nikim jak ja to przyjmę ten zaszczyt z wielką radością w sercu - Rzekł z namaszczeniem.

- Co do miejsca co powiesz na Tańczącego Krakena ? Wśród odważniejszych mnichów, którzy wymykali się na drinki w mieście i tych, co mieli pozwolenie to bar portowy, dziura gdzie piją żeglarze i piraci, ale nikt nie pyta się o wiek... Podobno bywa niebezpiecznie, ale grają fajną, muzykę myślałem, że moglibyśmy się zrelaksować ? Potrzebuje wypić piwo i wskoczyć na scene, żeby zagrać parę utworów dla relaksu, zanim wrócę do pracy. Zawsze chciałem odwiedzić ten bar portowy - Zaproponował.

Była to prawda, na głos nie dodał, że miał nadzieje spotkać jakichś mnichów i pokazać im swój sukces kto wie może znajdzie bliźniaków i ich przyskrzyni ? A może nawet spotka samego Meelo ?!
 
Brilchan jest offline