Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2020, 22:59   #242
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Samuel wykonał mudrę gesty dłoni pomagające w przepływie energii przez ciało przywróciło mu to nieco przytomności następnie prawą ręką zdjął sandał z lewej stopy i odnalazł na niej punkt uciskowy. Lewa dłoń powędrowała na czubek nosa ścisnął go z całej siły.

Z boku wyglądało to jakby próbował sobie wcisnąć nos w czaszkę za pomocą palca wskazującego:

- AŁŁŁA! No dobra, to powinno mi dać parę minut przytomności, żeby zmieszać składniki. Dzięki Kuzyneczko! Na ciebie zawsze mogę liczyć skoro mam kwas w wersji płynnej i cukier od Pana Jakuba to znaczy się, że mam wszystko, co potrzeba - Powiedział Znachor i otarł łzy bólu z otwartych oczu.

Wcześniej wyrysowany krąg transmutacyjny wykorzystał, aby zmienić okoliczny piasek na wielką zieloną miskę i szklaną chochlę tej samej barwy.

- No, teraz wystarczy wszystko, dokładnie wymieszać jak wypije duszkiem, powinno mi przejść!- Powiedział, następnie zachybotał się i przewrócił w tył rozplątując nogi z siadu skrzyżowanego - UUUuuu? Wiecie co ? Transmutowanie w moim stanie chyba nie było dobrym pomysłem? Niby manipulowanie energii z zewnątrz nie kosztuje mojej własnej, ale to był zdecydowanie za duuuży wysiłek weeee..... - Broken zrobił zeza i znów zaczął uciskać sobie punkt na czubku nosa.
 
Brilchan jest offline