Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2020, 23:35   #243
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Siergiej Nowicki poklepał się po kieszeniach.
- Kuba, a ty kiedy!? Okradasz własnego brata? burknął.
- Tylko nie "Kuba"! Samuelowi cukru żałujesz? odparł.
- Nie o to chodzi... Oczywiście, że bym dał. Ale pudełko oczywiście potem wraca do mnie.
-Czy ty mi nie...

Patriarcha rodu Nowickich demonstracyjnie zaczął rozmasowywać knykcie. Skórzane rękawice zachrzęszczały nieprzyjemnie.
- Mam 4 na utrzymaniu, a o cukier ciężko. Wziąłem z hotelu. Powiedzieli, że mogę wziąć ile chcę z cukiernicy
-Jak na kogoś o spojrzeniu psa stróżującego piekło jesteś zaskakująco łasy na słodkie. Niektórzy mówią, że dlatego zacząłeś się tłuc z niedźwiedziami, bo o miód szło.
-Dorastałem z 4 młodszego rodzeństwa.... Wtedy o cukier było jeszcze trudniej. I nie moja wina, że mam pecha do niedźwiedzi.
-Chyba one do ciebie. Plują sobie przez ramię jak tylko zwietrzą twój zapach. O ten mały czarno biały się trzęsie... O kurwa, to tak miało wyglądać?
- wskazał na Samuela po tym jak się przewrócił.
- Panie, jedz pan ten cukier, a nie odwalasz jakieś akrobacje! No zaraz będzie dobrze... - [/¡] - Siergiej spróbował podtrzymać Brokena- [¡] Mówiłem, żeby pić mleko jak znaleźliśmy babkę. Czy jest na sali Znachor?!

- Smutas ostatnio używał leczenia na sobie. W końcu jest jedynym Danchemikiem w naszej grupie B. Ja się nie znam, ale chyba mu się coś przez to skołtuwaniło. Więc nastawisz go, a ja Ci załatwię odpowiednie środki za darmo. [/i]- powiedział Stefan do May.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. KubuÅ› Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 06-12-2020 o 00:54.
Guren jest offline