Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2020, 17:27   #14
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
@Archi, nie nam, graczom, wchodzić w to czy jesteśmy mile widziani w sesji czy nie. Ogólnie miło się dowiedzieć, kto jest, a kto nie, nie? Odpuść. Wiesz, kto co i jak, i masz swoją opinię... po co się nią dzielić, skoro i tak nic to nie zmieni?

@Clutt, miłej sesji. Oby tym razem wszystko poszło gładko, choć jak widzę już raczej nie zagramy prawdopodobnie nigdy, a szkoda, bo nie widzę czemu. Ty wiesz, ja wiem - nie musimy się zgadzać.

Potencjalnym Graczom: Polecam serio OSR każdemu. Grunt to zgrana drużyna, bo bez tego nie przeżyjecie i będziecie się męczyć. Komunikujcie się, rozmawiajcie. Powaga, to podstawa. Poza tym, dość solidnie się wgryzłem w ACKS by powiedzieć szczerze, że to cudny kawałek starej mechaniki i za bardzo sam nie mam jak się do tego przyczepić, czy modyfikować nawet. Jeśli stworzycie zgraną drużynę, będziecie się świetnie bawić. Lepsze to niż nowsze DnD dosłownie bez kręgosłupa i klimatu - tak, tu nawet w mechanice czuje się klimat jak się wie czego szukać.


Powodzenia! Niechaj kostki będą krwiożercze i bezlitosne!
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 06-12-2020 o 17:31. Powód: lit. + uzup.
Dhratlach jest offline