Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2020, 22:01   #582
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
No to post jest. Według nowego zwyczaju, nie wyznaczam terminu

@Lord Melkor
- Musisz mi wybaczyć, ale nie będę się rozpisywał na temat ustroju i systemu prawnego Imperium Jeśli będziesz miał jakieś konkretne pytania, chętnie odpowiem na docu. A póki co przyjmijmy, że Marduk jest z tych tematów obcykany. Gdyby ta wiedza miała mieć jakieś znaczenie w konkretnej sytuacji, będę ją zamieszczał na bieżąco.
- Rozmowa z Portchakiem oczywiście na docu

@Mike
- C-SGK1 nie może się poruszać, ale może się komunikować, choć sam nie bardzo wie w jaki sposób, bo aparat mowy też ma wyłączony. W każdym razie dialog na docu.

@Bardiel
- Kapitan nie miał za dużo czasu, bo najwyraźniej coś ważniejszego niż porwanie siostry Zere'ela zaprząta mu głowę. Generalnie z jego "raportu" nie wynika kompletnie nic. Gdyby Ransan miał do niego jakieś pytania, zamieść je na docu, a ja odpowiem. A tymczasem chciałbym wiedzieć co robi nasz gwardzista?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline