Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2020, 14:26   #391
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 9

Spokojniej i sporo miejsca dla Was.

Jak opisałem w poście u każdego z Was pojawia się wspomnienie. Mniej lub bardziej precyzyjne. Związane albo z samym Mitrą, albo z Waszym miejscem w kulcie.

Wspomnienia są tym co możecie sobie rozwinąć jak tylko zechcecie. W teorii zakończeniem jest sytuacja, która prowokuje rzut. Ponieważ ta kolejka wymaga od Was dużo więcej kreatywności niż zwykłego reagowania na niebezpieczeństwa jakie na Was zrzucam to mogę zaproponować dłuższy termin odpisu jeżeli zechcecie. Zwłaszcza, że okres przed świętami dla wielu wiąże się z ograniczeniem obecności na forum. Ale to zależy od Was.

Działania podejmowane przez Was we wspomnieniach będą mieć wpływ na teraźniejszość.

No i ostatnie: wspomnienia ma każdy z Was, ale nikt nie musi odpowiadać Shiraziemu. Wasza decyzja.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline