Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2020, 12:36   #1343
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie no, to jest jasne. Dzień już właściwie następował w trakcie poprzednich tur. Chodziło mi o ten przeskok do 21, ale to też nie jakaś pretensja, czy coś. Po prostu nie spodziewałem się takiego skoku, inaczej wrzuciłbym coś więcej o tym co Woods zamierza robić w trakcie dnia, to wszystko
- Tak się układało Właściwie we wszystkich moich sesjach. Przewijam aż do momentu aż uznam, że coś jest do rozegrania czy to z deklarek Graczy czy jakieś mechanizmy gry coś wrzucą. W tym wypadku no mógłbym może zrobić post na rano czy w południe no ale cóż, byłoby, że suszy, głodno i czekanie. Nie bardzo wiem co by było tu do roboty albo dla mnie albo dla Was.

- Poza tym plansza jest taka a nie inna. W tym wypadku stojącą sylwetkę widać z daleka. Zwróćcie uwagę jak agenci widzą nawet pojedyncze sylwetki żołnierzy z dość daleka. Ich samych więc byłoby widać podobnie. Chyba, że ktoś jest w jakiejś wiosce, lasku czy czymś podobnym. No ale to w świetle dnia tworzy takie wyspy jakie trudno opuścić bez zwracania na siebie uwagi. Dopiero po zmierzchu wydaje mi się jest na to szansa.

- A jak ktoś, coś chce dopisać to może rozpisać sobie retrospekcję w tej turze. Co agent robił po swojej ostatniej turze.

- Ogólnie to trochę też się zdziwiłem przy pisaniu posta z tym przewinięciem. No ale właśnie wyszło mi, że sam opis czekania o głodzie i pragnieniu z Niemcami pod bokiem to może nie być zbyt porywający. A następne co mi się wydało warte do rozegrania to jak coś się będzie dziać. Jak z kulania nikt z agentów nie został odkryty co by się działo w dzień no to wyszło mi, że dopiero pod wieczór jest coś do rozegrania. Dlatego przewinąłem większość dnia.



Cytat:
z tego co zrozumiałam możemy to chyba nadal deklarować
- Tak, jak ktoś, coś ma do restrospekcji w ciągu dnia to szpoko. To samo jak te plany na wieczór czy noc Jbc to pytajcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline