Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2020, 17:44   #40
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Drodzy koledzy, proponuję się jakoś dogadać i sprężyć z postowaniem, bo mam wrażenie, że Mistrzowie Gry za długo na nas czekają. A z oświadczenia wiem, że jeśli taki Mistrz ma za dużo wolnego czasu, to się zaczyna nudzić i w efekcie za dużo kombinuje, a to się potem bardzo źle odbija na zdrowiu bohaterów.

Napisałem kolejny fragment do punktu rozpoczęcia odwrotu. Wrzucajcie swoje kawałki. Proponuję termin do jutra wieczora (może nawet szybciej). Wtedy wrzuciłbym jeszcze jeden post opisujący resztę perypetii ekipy aż po wskoczenie do tunelu. Dajcie znać, kto chce się przyłączyć, a kto nie ma czasu i zrezygnuje w tej turze z dalszych wpisów, żeby już nie stopować za długo całej sceny.
 
Ketharian jest offline