Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2020, 18:04   #453
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie będąc przeciw nikomu Bóg potrafi być po jednej i drugiej stronie.
Księga Jonasza 3-4
Noc była deszczowa. Dwójka jeźdźców pędziła nocą poza miasto. Deszcz zacinał mocno. Konie co rusz się potykały. Wiejący coraz silniej wiatr nie zwiastował niczego dobrego, zwłaszcza w obliczu rewelacji o wiatrowym czarnoksiężniku służącym Trygławowi.

Francisce towarzyszył Jakub. Ostatnia pozostałość po Michal Kamil. Można było myśleć, że minęła wieczność od śmierci Cyganki.

Wilkołaki stały ubrane w swoje workowate szaty. Stały w deszczu, jakby zupełnie im nie przeszkadzał. Przed karczmą. Konie wyraźnie źle czuły się w obecności drapieżników. Francisca miała poważny problem z utrzymaniem się w siodle.

W końcu zeskoczyła w błoto z gracją typową co najmniej dla tańca.

- Spóźniłaś się. I nie jesteś sama - powiedziała kobieta, której mokre, rude włosy przyklejały się do twarzy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline