Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2020, 13:22   #43
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
@Dhratlach, nie mam nic przeciwko przesunięciu posta, ale wstrzymam się jeszcze z kasowaniem, bo nie wiadomo, czy pozostali gracze wyrobią się z własnymi wpisami do niedzieli (wszyscy wiemy jak wygląda proza życia w realu, zwłaszcza jeśli pracuje się w branży ważnej dla grudniowego szału Świąt). To dlatego we wcześniejszym poście poprosiłem o info, czy ktoś nie chce z braku czasu opuścić swojej kolejki, pewnie lada chwila dostaniemy odpowiedzi. Zawsze możemy poprosi MG o wklejenie stosownych fragmentów w zastępstwie za graczy, aby ich praca w doku nie poszła na marne.

Ja ze swojej strony mam już wszystko gotowe w doku i czekam niecierpliwie na kolejny punkt zwrotny w fabule.
 
Ketharian jest offline