Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2020, 17:32   #519
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Inicjatywa:
Anton: 20
Agnis: 20
Ognik: 15
Windrin: 5
Wieśniacy: 4

Runda 1:
Anton: atak z kuszy (Windrin) - trafiona! 5 obrażeń! Ruch!
...

Grot błyskawicznie świsnął w stronę zwinnie uchylającej się odeń elfki. Przeciął jej ubrania, skórę i mięsień czworoboczny nad obojczykiem. Ściągając miecz, Anton, niczym kat ruszył ku swojej ofierze, dokończyć co zaczął...



Pod urokliwą brzózką przechodzimy do trybu starć. Brilchan twoja kolej.

Jest to moment, w którym być może wasze postaci staną naprzeciw siebie. Myślę, że obaj jesteście na tyle dojrzałymi graczmi, by nie bać się tej sytuacji. Jeśli taki właśnie będzie rozwój wypadków, wiedzcie, że nie mam przeciwwskazań.

Wyjątkowo z racji na przesunięcie czasowe i "bilokację" Agnisa w 2 wątkach być może tylko będę musiał w pewnym momencie wyłączyć go z walki, coby nam nie zginął

PS. Vantablack - jeśli mogę, sugeruję action surge - mogę to jeszcze w tej rundzie zrobić
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 11-12-2020 o 17:44.
Rewik jest offline