Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2020, 22:39   #524
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Agnis nie był głupi nie zamierzał wychodzić zza smoczych zwłok propozycja była kusząca. Mistrzyni mówiła coś o duszach silnych wojowników, ten był silny i sprytny, choć nieco zbyt narwany i miał braki w intelekcie...

Z drugiej jednak strony pomógł zabić Cryovaina An'nar uważał, że honor jest dla głupców. Pozostawianie Antona przy życiu jest za dużym ryzykiem, bo pewnie będzie się chciał zemsty... Choć, wszystkie instynkty krzyczały, żeby dobić żołnierza, Czarnoksiężnik postanowił dać mu jeszcze jedną szansę.

- Antonie dam ci wybór! Jesteś utalentowanym człekiem i żal, żebyś dzisiaj giną na śniegu jeżeli chcesz, mogę się za tobą wstawić u Burmistrza, ale musiałbyś w takim wypadku przysiądź biorąc Kelemvorna na świadka, że nie będziesz szukał na mnie pomsty za rzekomą zdradę. W przypadku złamania takiej przysięgi twa dusza powędrowałaby do Muru Niewiernych, aby zniknąć zamiast do życia pozagrobowego, które ci naznaczono - Przedstawił pierwszą opcję.

- Jeżeli jednak uznajesz, że to zbytnia ujma na twym honorze i chcesz śmierci z mojej ręki i tę prośbę spełnię - Przywołał w dłoni nieziemskie uderzenie a Ognik zaczął z drzewa podpowiadać mu odpowiedni kąt strzału, żeby zniwelować problemy z celowaniem wynikające z braku oka.

________________

Tak jak stoi wyżej Agnis daje Antonowi wybór jeżeli Anton chce śmierci to Elderitch Blast + help action Ognika. A z tym Kelemvornem to kanoniczne jest. Oczywiście, Anton mógłby wciąż się zemścić nie martwiąc się o duszę :P

Dałem też odpis na sytuacje pod dworkiem
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-12-2020 o 01:10.
Brilchan jest offline