Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2020, 03:10   #1358
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 81 - 1940.V.29; śr; noc; okolice Abbeville

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę do pt. 12.18. No to jest roboczy tydzień na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 6/10; -1; s.poważny; -1 zmęczenie (2 autosuk)

st.ag George Woods 4/10; -2; s.ciężki; -1 zmęczenie (1 autosuk)

mł.ag Birgit Schrötter 4/10; -2; s.ciężki; -1 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy



- Oki, to w tej turze minęło ze 3-4 h. Czyli od zapadającego zmroku do trochę po północy. I tak od zmierzchu do świtu to rzeczywiście jest pół nocy. Do świtu zostało ok 3-4 h.

- Noc okazała się pochmurna ale dziurawe te chmury i tam i tu widać niebo i gwiazdy. Jednak jest dość zimno, zwłaszcza jak ktoś ma mokre ubranie.

- Co do pisania na ostatni dzień/chwilę no nie zabraniam ani nic. Termin to termin czy 1-go czy ostatniego dnia tury to jak ktoś da to się zmieści. Ale no jak ktoś czeka na ostatki to trochę jakby sam sobie redukował ten tydzień roboczy do 1 dnia. I wtedy jak coś komuś wypadnie w realu no to łatwo o opóźnienie. Nie chciałbym tu nikomu życia układać i się szarogęsić no ale miejcie to na uwadze


@Noemie

- Belgijce udało się mniej więcej dotrzeć w okolicę wioski do jakiej planowała dotrzeć. No ale wszystko wskazuje na to, że w wiosce ktoś jest. Pewnie jakieś wojsko. Ale to tak na słuch głównie. Ale nie wiadomo kto to może być w tej wiosce.


@Birgit

- Birgit udało się ominąć tą bliższą wioskę jaką w dzień omijali albo przechodzili przez nią Niemieccy żołnierze. Przeszła do tej co była za nią. I jak tak podeszła to jakoś nic nie widać ani słychać. Żadnego ruchu ani dźwięku sugerującego, że ktoś tam jest. Jakiś rozwalony czołg i smród spalenizny.


@George

- No więc jeszcze żaden Niemiec w tej turze nie namierzył George'a Ale mam nadzieję, że przekazałem w poście jak bardzo gęsto od Niemców jest w tym lesie To z tym chodzeniem po polu minowym to tak nie do końca żarcik Ale jest środek nocy i George wciąż może działać. Po Birgit ani śladu.


---


- I tyle z mojej strony na tą turę Jak coś niejasne to pytajcie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline