Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2020, 11:27   #72
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Post jest.

Trochę skromny, ale nie lubię lać wody o niczym. Podsumowałam kilka ostatnich sytuacji dla Marines i kolejność owych wydarzeń, bo coś mi się wydaje że np. Lechu nie zrozumiał tego i owego i opisał to nieco inaczej w swoim poście.

Dobra... to w każdym bądź razie, jesteście w drodze APC, i obecnie robicie sobie małą przerwę na papieroska i na podjęcie dalszych decyzji, co zresztą opisałam w poście. Więc kombinujcie panowie co i jak dalej, inaczej będziecie się szlajać przez następne x godzin po lasach nim serio dojedziecie do celu.

---------------------------

Pani dyrektor w nowej scence, z dala już od łap wrednego "Johna", ale ten urządził ją dosyć okropnie... Jest wiele ran na ciele, jednak i są one opatrzone.

Veronica ma na chwilę obecną -6pw. Jest przytomna, choć bardzo okaleczona, i może wykonywać tylko akcje cząstkowe. A mówiąc po ludzku: tylko 1 czynność na rundę/wszystko powolutku...

Sytuacja NIE jest beznadziejna. Jest bardzo bardzo ciężko, ale jest/można co robić.


Czas na odpisy do 20.12

Chyba wsio.

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline