Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2020, 13:49   #1423
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Rzeczy, które planuje Duncan zrobić po zajęciu się sytuacją z Tae (pewnie nie wszystko zdąży zrobić najważniejsze na początek)

1. Zabranie komputera albo dysku z komputera, żeby Kowalski mógł włamać się do systemu, bo potrzebujemy a) kopie badań Duncana jakby je można skasować z chmury to najlepiej, ale ważniejsze jest b) informacje o tym co się stało z resztą członków zespołu i Monicą Johnson, bo po nie nią przybyliśmy. Podejrzewam, że perkusista i klawiszowiec będą oznaczeni jako zabici a Monica i Julia, czyli wokalistko - taburyństka z zespołu będą pośród cywilów z praniem mózgu. Choć mogę się mylić i Monica może być tym odrzutem, który przebudziła muzyka Duncana.

2. Duncan będzie chciał sprzedać któremuś kłamstwo, o którym wcześniej pisałem, przebić stopę obu Doktorków za pomocą ostrza, którym poderzniętą gardło skrzypaczce i zabrać ich legitymacje jeżeli jakieś mają, żeby można ich było zidentyfikować.

3. Jak będzie czas, to pewnie chwyciłby pistolet trochę tego plastiku z klatki i szkła, żeby mieć były potem itemy do craftingu

EDIT z dzisiaj 13:14 Ja poczekam na post Fenria ze swoim odpisem hero point / fuks po raz kolejny zostanie wydany tuż po otrzymaniu na ratowanie NPC, ale od reakcji Franko zależy, w jaki sposób ten ratunek nastąpi. Mam kilka pomysłów, ale nie chcę narzucać nic innym graczom.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-12-2020 o 18:29.
Brilchan jest offline