Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2020, 14:52   #388
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 103 - 2037.V.25; pn; przedpołudnie

- Oki, mój post jest :> Termin do pt. 12.18. No to mniej więcej cały roboczy tydzień na zmajstrowanie posta. :>


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie



- To w tej turze minęła ok 1 h. Tak mniej więcej by powiadomić kogo trzeba, powiedzieć ocb, zebrać się i przejechać przez miasto na cmentarz.

- Z kulania na drogę przez miasto wyszło 7 czyli było blisko zatrzymania ale jakoś na nerwach się skończyło.


Skład wyprawy

Law 10/10 s.zdrowy
George 10/10 s.zdrowy
Ruben 10/10 s.zdrowy
Dunkierka 10/10 s.zdrowy


- Co do danych o cmentarzu to Yoshiaki nie znalazła nic specjalnego.

- Cmenatrz jednak okazał się zarośnięty jak kawałek jakiejś dżungli. Więc mocno ogranicza to widoczność. Przez co właściwie nie widać co jest wewnątrz cmentarza. Nie widać ani tych wieżyczek ani Very. Powinni być gdzieś wewnątrz cmentarza.

- W gąszczu widoczność jest mocno ograniczona do ok 20-50 kroków, zależy w jakim kawałku. Więc jest ryzyko, że można coś odkryć w ostatniej chwili. Z mechy to byłby test Percepcji na to czy zdoła się wykryć wieżyczkę zanim ona namierzy delikwenta i otworzy ogień.

- No i to co chciałbym wiedzieć w tej turze to jak xcomowcy zamierzają się zabrać za tą sprawę.


---


- No i chyba tyle z mojej strony na tą turę Jakbyś chciał wiedzieć coś jeszcze co do postu to pytaj śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline