Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2020, 17:59   #1359
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Co do pisania na ostatni dzień/chwilę no nie zabraniam ani nic. Termin to termin czy 1-go czy ostatniego dnia tury to jak ktoś da to się zmieści. Ale no jak ktoś czeka na ostatki to trochę jakby sam sobie redukował ten tydzień roboczy do 1 dnia. I wtedy jak coś komuś wypadnie w realu no to łatwo o opóźnienie. Nie chciałbym tu nikomu życia układać i się szarogęsić no ale miejcie to na uwadze
Jawohl, Her Obersturbangruppenshzjnfbidsakhsjbankfuhrer! U mnie to wynika z niemiłego zwyczaju, że jeśli nie czuję presji terminu, zbyt łatwo jest mi przekładać coś na następny dzień, bo do roboty to zawsze się coś znajdzie i sesja, jeśli termin nie pogania, niekoniecznie znajdzie się na górze listy. Ale postaram się walczyć z tym zwyczajem, dzisiaj udało się wygrać

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- No więc jeszcze żaden Niemiec w tej turze nie namierzył George'a Ale mam nadzieję, że przekazałem w poście jak bardzo gęsto od Niemców jest w tym lesie To z tym chodzeniem po polu minowym to tak nie do końca żarcik Ale jest środek nocy i George wciąż może działać. Po Birgit ani śladu.
Zrozumiałem aluzję, nawet już tydzień temu

P.S. Zapragnąłem się zabawić w Steve'a McQueena z filmu "Wielka ucieczka"
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline