Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2020, 19:55   #2429
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Hola hola. Czekaj Hen, bo już tutaj ciskasz zarzut o metagaming, a nic o głosowaniu nie napisałem!

Galeb był tylko przy poddawaniu się Wernicky'ego i nic nie wspominałem o głosowaniu i takich tam - przyłożyłem do tego uwagę.

Chcę wyprowadzić dziewczynę z Przełęczy z prostego powodu - zwalił się tutaj Wernicky z czterema setkami ludzi, a Roz (poprzez Loftusa) doniosła nam że Graniczni aktywnie poszukują Mag. Detlef widział że komornik Wernicky'ego dostrzegł ją pośród obozowiczów.
Ukryliśmy ją między krasnoludami, ale wątpię żeby po tym jak wkroczył Wernicky ze swoimi ludźmi to było na Przełęczy dość miejsca by ktoś się nie kręcił przy kącie w którym siedzą krasnoludy...

Chyba że mają rozbite obozowisko gdzieś na stoku poza posterunkiem i tym całym bałaganem.
Co nie zmienia faktu że prędzej czy później ktoś może powiedzieć o tym że pośród Imperialnych była jakaś dziewczyna.

Źle rozumuję?

Wernicky pewnie dotrzyma umowy, że obrońcom nie spadnie włos z głowy... bardziej martwię się jego ludźmi i każdym kto będzie chciał zarobić.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 15-12-2020 o 20:03.
Stalowy jest offline