Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2020, 21:11   #2438
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
To ciekawe do jakich moje zagranie się zalicza :-/ Ja tam wierzę w swoją ogładę i umiejki do tego
Zważywszy na to, że masz wysoką ogładę i (tajny, póki co, warunek) - będziesz zaskoczony jak łatwo poszło.

BTW: skoro umowa nadal nie została wypełniona to krasnoludzcy obserwatorzy nie odejdą.

Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Statystyki nie aktualizowane od nie wiadomo ile...
Gustav wciąż ma 1 HP xd
Tam brakuje expa (ale ponieważ część korzystała a część nie postnowiłem dodać go na koniec) oraz aktualizacji ekwipunku (ponieważ... cóż, jak umrzecie to bez znaczenia, a jak przeżyjecie to będziecie mogli sobie wpisać sporo fajnych rzeczy), ale akurat PŻ Gustawa (i innych) jest takie jakie ma być. Czy od końca walki mieliście chociaż jedną noc spokoju? Wiecie, z wyspaniem się, zjedzeniem posiłku, itp? Albo profesjonalną opiekę medyczną?

e: Choć Gustaw mocno ryzykował z pojedynkiem, niemal każdy cios byłby krytykiem, a PP już nie ma.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline