Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2020, 21:10   #1360
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jawohl, Her Obersturbangruppenshzjnfbidsakhsjbankfuhrer! U mnie to wynika z niemiłego zwyczaju, że jeśli nie czuję presji terminu, zbyt łatwo jest mi przekładać coś na następny dzień, bo do roboty to zawsze się coś znajdzie i sesja, jeśli termin nie pogania, niekoniecznie znajdzie się na górze listy. Ale postaram się walczyć z tym zwyczajem, dzisiaj udało się wygrać
- Szpoko Jest to jeden z powodów dla jakich stosuję te terminy na odpisy. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób pisze na ostatnią chwilę. Z przedłużaniem terminów podobnie. Jak ktoś czeka na ostatni dzień to nieważne czy było 4 czy 14 dni będzie pisał ostatniego dnia I to chyba jeszcze trochę działa instynkt stadny. Czyli jak ludki widzą, że inni piszą to też piszą a jak nie to nie. Przynajmniej mam wrażenie, że jest taka tendencja


Cytat:
Zrozumiałem aluzję, nawet już tydzień temu
- Szpoko, fajno, że w tej turze już dałeś posta


P.S. Zapragnąłem się zabawić w Steve'a McQueena z filmu "Wielka ucieczka"



- Kojarzę film, aktora i rolę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline