Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2020, 21:30   #13
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dobra, zróbmy tak, podaj mi mail, a wyślę ci zapro na kartę gdoca z mechaniką. Łatwiej będzie pokazać na żywym organizmie, a przy okazji będziesz miał wgląd w to co już jest i będziesz mógł zacząć krytykować
- Mój mail: domin.79@o2.pl


Cytat:
Ogólnie chodzi o to, czy z puli xxxPZ mam wyznaczyć powiedzmy xxPZ na towary użytku codziennego, jak na przykład przedmioty osobiste / wyposażenie lokum / samo lokum / warsztat, czy narzędzia (dla rzemieślnika) / te sprawy czy zakładamy, że to rzeczy już są wpisane same sobą w koncept postaci..?
- Rzeczy codziennego użytku postać ma. Podobnie póki mieszka w swojej lokacji nie płaci za nocleg i podobne drobiazki. Te PZ to na rzeczy jakie popychają fabułę do przodu. Jak ktoś chce balować w karczmie, szpanić złotem, kupić ekwipunek na tą wyprawę do dżungli, uprawiać hazard czy płatną miłość, kupować składniki czarów, opłacić pracownika czy dać komuś zapłatę za info. Na tego typu rzeczy idą PZ.

- Co kto ma i co jest dla kogo standardem i codziennością to sporo zależy od Rangi i reszty fabularnej otoczki. Więc ktoś z bazową Rangą 2 jest jednym z wielu ludków w tym mieście i ma podobne możliwości, ktoś kto ma Rangę 6 no już jakiś domek czy kamienicę na własność pewnie ma.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline