Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2020, 14:53   #1431
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Fatum to stąd, że łazarz znajomy xsiędza go uzdrowił teraz nie znajdziemy Łazarza, bo gdzieś zaginął ściga go gildia kanibali pod rządami Q tej rockerki z pierwszego odcinka. Stąd jest w mieście ten biskup z Watykanu.

Duncan chce to zrobić na swój koszt więc jeżeli fatum to z innej strony przyjdzie. Poza tym wpierw trzeba uratować Tae, ale potrzebujemy znaleźć też Monice Jonhson i resztę zespołu Shards of Glasgow zastanawiam się, czy do tego budzić Profesora, czy zabrać komputer, żeby Kowalski włamał się do ich bazy.

Ale najpierw trzeba rozwiązać problem umierającej skrzypaczki. Ja nie mam problemu, z tym że Franko nie chce dać krwi, to w pełni pasuje do jego postaci i historii stąd rzucam innym pomysłem chce wydać Fuksa więc raczej się uda, ale decyzja należy do Pana Reżysera
 
Brilchan jest offline